01.03.2016 r.

Szynaka Meble Filarem Polskiej Gospodarki

Szynaka Meble Filarem Polskiej Gospodarki

Miło nam poinformować, że firma nasza została laureatem prestiżowego rankingu Filary Polskiej Gospodarki 2014. Tegoroczne, zaszczytne wyróżnienie przyznano nam już po raz 3 doceniając nasze dobre wyniki finansowe, pozytywny wpływ na rozwój regionu, a także zaangażowanie na rzecz społeczności lokalnej. Realizując strategię biznesową uwzględniamy interesy społeczne i ochronę środowiska, zabiegając tym samym o kształtowanie korzystnych relacji z wszystkimi grupami interesariuszy. 

Jak podkreślają organizatorzy nasza firma charakteryzuje się stabilnością, a jako pracodawca mamy znaczący udział w rozwoju regionu, wspierając i promując zatrudnienie, umożliwiając rozwój przedsiębiorczości, a także jesteśmy  zaangażowani w działania na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. Wyróżnienie jest tym cenniejsze, że zostało przyznane przez przedstawicieli władz samorządowych z województwa warmińsko-mazurskiego - prezydentów miast, burmistrzów, wójtów oraz starostów powiatu. Ich zdaniem firma nasza zasługuje na miano lidera w województwie i jest wzorem do naśladowania.

Ranking Filary Polskiej Gospodarki organizowany jest przez "Puls Biznesu" przy współpracy czołowej agencji badawczej Millward Brown SMG/KRC. Jest pierwszym w Polsce katalogiem dużych firm, odgrywających czołową rolę w poszczególnych województwach.